Micromill výrobca
práškových farieb

Naša firma Micromill bola pôvodne časťou firmy Celloplastica, talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojom a výrobou polyetylénových (PE) zmesí viac ako 40 rokov. V roku 2007 bola presunutá na Slovensko a premenovaná na Micromill SK.

Pokračujeme v dlhoročnej tradícii vývoja a výroby PE zmesí. Vo firme neustále vyvíjame nové produkty podľa požiadaviek zákazníkov, pracujeme na zlepšovaní kvality a efektívnosti pôvodných produktov a zavádzame nové technológie vo výrobnom prostredí.

Našou silnou stránkou je schopnosť vyrobiť menšie množstvá špeciálnych a farebných zmesí, za ceny, ktoré u konkurencii jednoducho nie sú možné. Potvrdilo sa tým správne rozhodnutie pôvodného talianskeho vedenia presťahovať úspešnú firmu do stredu Európy, na nové Slovensko, kde sa tradícia poctivej a zodpovednej práce snúbi s novými trhovými možnosťami modernej Európskej Únie.

Prečo s nami spolupracovať?

Rýchle dodávky

Zabezpečíme dovoz

Skladové zásoby

Poradenstvo s výberom

Výhody našich farieb

Odolnosť voči korózii, UV a mrazu

Odolné voči mech. poškodeniu

Zdravotne nezávadné

Slovenská výroba

Vlastný vývoj a výroba

Výroba šetrná k životnému prostrediu

Záleží nám na zachovaní životného prostredia

Vďaka presťahovaniu do svojich vlastných priestorov v Holíči a vďaka úcte k životnému prostrediu, sme úspešne znížili odpady pri výrobe, energetickú spotrebu, hlukovú hladinu a spotrebu vody, čím prispievame k svetovému trendu znížovania ekologickej stopy pre ďaľšie generácie.

V tom istom duchu prebieha vzdelávanie zákazníkov, kde technická podpora Micromillu pomáha prepnúť ich existujúcu výrobu poplastovania kovov s toxickými materiálmi na vhodnejšie poplastovanie polyetylénovými zmesami. Zákazník pritom nemusí meniť svoju súčasnú technológiu iba postupy pri výrobe.

Ak sa chcete porozprávať o vašej možnosti zlepšiť si svoju kvalitu výrobkov a znížiť vaše finančné náklady, dohodnite si termín a navštívte nás v Micromille, ste u nás vítaní.

Potrebujete poradiť s výberom?

Zlepšite kvalitu svojich výrobkov a znížte si vaše finančné náklady. Dohodnite si s nami stretnutie a dozviete sa viac.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.